poniedziałek, 9 marca 2015

Selfie TAG!

Hejka kochani!
Ostatnio zainteresował mnie "Selfie TAG" z którym spotkałam się na kilku blogach.
Dziś sama przychodzę do was z tym tagiem, moim zdaniem od czasu do czasu na blogu może pojawić się jakiś luźniejszy post/odpowiedź na pytania, który po prostu oderwie nas od codziennej tematyki.
Także, nie przedłużając zaczynamy!

Jaka jest twoja najlepsza cecha fizyczna?
Przyznam się, że mam z tym spory problem. Mam dużo kompleksów i jeszcze niedawno nie potrafiłabym znaleźć ani jednej takiej cechy w swoim wyglądzie. Uczę się jednak pomału akceptować siebie i dzisiaj śmiało mogę powiedzieć, że lubię swoje włosy. Co prawda nie są one w najlepszej kondycji (nad czym pracuję), ale są długie, zadbane i naprawdę robią efekt.
Doceniłabym też oczy, kiedyś tego nie doceniałam ale ostatnio coraz częściej słyszę komplementy w kierunku moich oczu i zauważyłam, że głębia brązu w połączeniu z moimi naturalnie długimi rzęsami, podkreślonymi czarnym tuszem tworzy duet idealny.

Gdybyś mogła odwiedzić jakiekolwiek miejsce na ziemi to gdzie byś pojechał i dlaczego tam?
Naprawdę tylko jedno miejsce? To jest nierealne!
Powiem tak - wybrałabym kierunek USA, jednak chciałabym poczuć się tam w dwóch całkowicie odmiennych od siebie miejscach. Z jednej strony chciałabym poczuć życie Nowego Yorku (jedno z moich największych marzeń), jednak z drugiej strony marzy mi się poczucie życia na takich typowych amerykańskich wioskach.

 Co potrzebujesz by poczuć się lepiej gdy jesteś chora?
Jak jestem chora to spędzam większość czasu w łóżku, na co dzień jestem bardzo ruchliwą osobą, więc takie leżenie to czasem męczarnia. Jednak staje się ono przyjemniejsze gdy mam laptopa na którym mogę włączyć sobie jakiś dobry film lub gdy ktoś posiedzi ze mną przez godzinkę czy pół i po prostu zajmie mi czas.

Jaką jedną poradę dałabyś młodzieży i dlaczego?
Sama zaliczam się jeszcze do młodzieży, ale pewna osoba powiedziała mi kiedyś bardzo mądre słowa "Zanim coś zrobisz zatrzymaj się, weź trzy głębokie wdechy i dopiero zdecyduj czy dobrze robisz". Jest to moje motto, ponieważ dzięki temu można uniknąć popełnienia wielu błędów.

Jak myślisz, jakim zwierzęciem mogłaś być w swoim poprzednim wcieleniu?
Hmm... nie mam pojęcia, może psem, bo chyba mam coś z bycia wiernym przyjacielem człowieka...


Gdybyś mógł cofnąć się w czasie co byś zmienił?
Mam nawet kilka zaistniałych "sytuacji", które patrząc z biegu czasu teraz bym zmieniła. Staram się jednak nie żyć przeszłością, bo to nie prowadzi do niczego dobrego. To co już było, to po prostu było i należy to zostawić, można jedynie nie popełniać tych samych błędów przyszłościowo.

Co robisz dla rozrywki w weekendy?
Bardzo różnie to wygląda, zależy od mojego humoru, czasu jaki posiadam itp.. Najczęściej spotykam się z przyjaciółmi, spędzam czas z rodziną (gramy w gry planszowe, oglądamy razem filmy), albo po prostu odpalam sobie jakąś grę na laptopie (np. Simsy), gdy nie mam ochoty na spotkania.

Co denerwuje cię w miejscu gdzie pracujesz?
Najbardziej to atmosfera między pracownikami, niby wszyscy są dla siebie mili, ale bardzo często widać jak bardzo to jest wymuszone (czego ja osobiście nienawidzę, wolę wprost wyrazić swoją opinię), a tak po za tym bardzo lubię moją pracę.

Nie mogę żyć bez ............. :
... rodziny! Zdecydowanie rodzina jest dla mnie najważniejsza, tak zostałam wychowana i uważam, że jest to bardzo dobra robota moich rodziców. Uwielbiam spędzać czas z moimi rodzicami i bratem, mam z nimi świetny kontakt, mamy do siebie zaufanie i to jest najważniejsze.

Jakbyś mogła mieć jedną super moc w swoim życiu to co by to było?
Chciałaby mieć moc uzdrowienia - pomoc innym jest bardzo ważna, dlatego gdybym mogła jakimś cudem np. poprzez dotyk uzdrowić ludzi z ciężką chorobą, żeby mogli żyć dalej byłabym chyba najszczęśliwszą osobą na świecie - dzięki temu mogłabym zachować sowich bliskich na dłużej przy sobie, ale także pomóc innym.


Koniec! Ten tag ma bardzo sensowne i głębokie pytania, nad którymi warto się zastanowić, może zachęciłam kogoś z was do zrobienia tego tagu?

Buziaczki ;**
1 komentarz:

Dziękuję <3 Każdy komentarz sprawia mi ogromną radość :D

Obserwacja=obserwacja :D