czwartek, 14 sierpnia 2014

Wakacje z kinderkowa: Pobierowo!

Hej kochani!
Znowu mnie trochę nie było, ale to dlatego, że wybrałam się ze znajomymi nad morze.
Oczywiście jak to zwykle bywa, za późno się ogarnęliśmy z pomysłem wyjazdu, przez co nie mogliśmy znaleźć już nigdzie wolnych domków do wynajęcia, ostatecznie udało nam się wynająć 3 pokoje w pensjonacie. Ale pojechaliśmy i to chyba najważniejsze!

Wybraliśmy Pobierowo (zresztą moje ukochane miasto nadmorskie do którego jeździłam co roku z rodzicami, przez co znam je na pamięć), jechaliśmy siedem godzin PKS-em w jedną stronę, ale było warto!
Był to mój pierwszy wypad bez żadnych opiekunów, mimo że za dwa miesiące mam osiemnastkę moi rodzice i tak nie byli przekonani do takiego samodzielnego wyjazdu, ale jednak udało mi się ich przekonać, dzięki czemu spędziłam pięć najlepszych dni wakacji - najlepsze bo z przyjaciółmi!

Co robiliśmy? Pogoda nam się w sumie udała, więc codziennie po kilka godzin spędzaliśmy na plaży i na kąpielach w wodzie, wieczorami chodziliśmy sobie na spacery, które zawsze kończyły się zejściem na plaże, oglądaniem zachodu słońca, puszczaniem lampionów albo baniek mydlanych, czy poprostu nocnym przesiadywaniem na plaży. Jednym słowem ... było SUPER!

Nie robiliśmy za dużo zdjęć, więc wrzucam tylko taki jeden widok, ale chciałam się z wami podzielić wspomnieniami.

A jak wam mijają wakacje?
Chcecie serię Back to school?

Buziaczki ;**

1 komentarz:

  1. Ja również w tym roku byłam nad morzem :) Szkoda, że nie robiłaś zdjęć ;/ Piękny widok!
    Chętnie zobaczę serię Back to school ;)

    Pozdrawiam
    Mój blog - kliik! ♥

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję <3 Każdy komentarz sprawia mi ogromną radość :D

Obserwacja=obserwacja :D